Safal KIDS blog

Säästa raha ja ruumi: rendi Safal KIDS riided nüüd The Rewear Company’st

Safal KIDS_Evelin Talvar

Kodumaine lasteriiete bränd Safal KIDS on alustanud koostööd The Rewear Company‘ga, mis pakub lastevanematele võimalust ostmise asemel hoopis rentida vajalikud lasteriided ja seda täpselt selliseks perioodiks, kui vaja. Rentimine võimaldab peredel säästa nii aega, raha kui ka ruumi, toetades samal ajal jätkusuutlikku ning keskkonnahoidlikku elulaadi.

Safal KIDS ettevõtte juht Lenne-Ann Orusalu selgitab: “Meie eesmärk on hoida riideid ringluses ja muuta vanemate elu lihtsamaks. Rentimine võimaldab peredel saada kvaliteetseid lasteriideid vajalikuks perioodiks. Peale kasutust saab riided lihtsalt tagasi anda ning keegi ei pea muretsema, kuhu ülejäänud riided müüki panna või millises kastis need kõige vähem ruumi võtaksid.”

Paratamatult kasvavad lapsed riietest välja sageli liiga kiiresti ning vanemad on sunnitud ostma uusi riideid, mis jäävad kasutusse üsna lühikeseks ajaks. Safal KIDS soovitab katsetada hoopis rentimist The Rewear Company platvormilt, mis aitab vähendada liigset tarbimist ja on oluliselt rahakotisõbralikum, kui igakuine riiete ostmine.

„Oleme põnevil uue partnerluse üle ning meil on suur rõõm, et Eestis on lasteriiete renditeenus järjest enam kõlapinda saamas“, lisas The Rewear Company üks asutajatest Ines Karu-Salo.
“Olime juba pikalt mõelnud hakata rendilevõtjatele pakkuma ka valmis komplekteeritud multipakke, mis aitaks kiire elutempoga lapsevanematele beebiriiete valimise muuta oluliselt mugavamaks. Safal KIDS-i mahedates toonides, mängulistes mustrites ja nahasõbralikest materjalidest beebiriided äratasid tähelepanu, sest on kenad ja universaalsed. Rendileandmine võimaldab Safal KIDS-I viia tooted taskukohaste hindadega suurema hulga teadlike tarbijateni ja meil on rõõm, et brändi tiim soovib anda oma panuse jätkusuutliku tarbimismudeli edendamisesse!” lisas Karu-Salo.

Rentimisvõimalusega liitumine on Safal KIDS’i jaoks loogiline samm edasi ettevõtte jätkusuutlikkuse eesmärkide saavutamisel. Koostöös The Rewear Company‘ga soovitab Safal KIDS peredele uuenduslikku ja keskkonnasõbralikku viisi, kuidas lastele kvaliteetseid riideid pakkuda, vähendades samal ajal tarbimist ja olmeprügi teket.

Safal KIDS tootevalik on The Rewear Company platvormil rentimiseks valmis alates juuni 2023.

Safal KIDS on 10.aastane kodumaine lasteriiete ettevõte, mis seisab hea jätkusuutlikkuse ja keskkonnahoidlikkuse eest – kõik kangad on valminud eetilistes vabrikutest ning rõivaid tehakse limiteeritud kogustes meie väikses Eestis, Nõmme mändide all.