Safal KIDS blog

Dressid selga ja no stress!

Dressid_Safal KIDS

Mis siis, kui õues hakkab jahedamaks minema?

Dressid on hea ja vajalik samm siis, kui ilmad hakkavad kiskuma natuke jahedamaks nagu näiteks sügisel või pigem õrnalt soojemaks nagu näiteks kevadel. Või suveõhtutel. Okei, meie kliimas on dressid ühed paganama head valikud igal ajahetkel. Lisaks on need ka super-mugavad, ükskõik kui noor või vana sa oled.

Kui oled dilemma ees, milliseid dresse valida, siis siit leiad vihjeid, miks lastevanematele meie dressid väga meeldivad.

Need on trendikad ja mugavad
On palju põhjuseid, miks vanematele meeldib osta lastele dresse. Esiteks – need hoiavad lapse soojas. Teiseks, need on trendikad. Kolmandaks – kõik osad püsivad paigal (sääred, varrukad),  kui laps õues mürgeldab. Ja lõpetuseks, need on lihtsalt mugavad. Dressid selga ja no stress!
Kui sa soovid, et su lapsel oleks mängides mugav, siis oled õiges kohas. Mugavus on Safal KIDSi peamisteks tugevusteks – meie lõiked on sätitud täpselt nii, et kõik tooted liiguksid mänguga kaasa.

Dressid kaitsevad külma eest
Meie kliimas on dressid vist ühed kõige paremad riideesemed. Dresse saad edukalt kanda iseseisvalt, kui on sügisesed, kevadised ilmad või näiteks jahedamad suveõhtud.
Aga ka näiteks talvel, kui ilmad lähevad juba rohkem jahedamaks, saab dresse kasutada ka nö alumise kihina. Dressipluusidel pole kapuutsi just selle mõttega, et kui kanda pusa jope või kombe all, siis ei hakka kuklas midagi ebamugaval  kobrutama.
Dressipükstele oleme sääre osasse pannud sooniku, sest just nii püsivad sääred kenasti koguaeg paigal – mürgeldades või kombesse/õuepükstesse pugemisel ei hakka sääred üles rulluma.

Materjal
Kangamaterjal on kõige tähtsam valik! Meie dresside materjal on mõnus ja orgaaniline, mis laseb nahal hingata ja ei aja keha higistama. Nii sobivad pusad ja püksid õues kandmiseks pealmise kui ka alumise kihina.

Pesemise kergus
Kuna lasteriided kipuvad kiirelt määrduma (ei tea küll miks, eks?), siis kindel kangavaliku kriteerium on ka kerge pesemine ja kiire kuivamine. Riided, mille plekke on kerge töödelda ja mis kuivavad kiirelt hoiavad kokku meie väärtuslikku aega ja energiat.

Kui otsid midagi, mida saab kanda õues enamik ajast just meie kliimavööndis, siis dressid on just need, mida sa otsid! Dresse on erinevas suuruses ja värvis – nii leiab iga vanem oma lapsele just selle õige!

LEIA LEMMIKDRESSID SIIT!