Safal KIDS blog

Uus samm jätkusuutlikkuse suunas: Safal KIDS ostab tagasi kõik oma brändi riided

Safal KIDS tagastuskampaania

Safal KIDS jätkab oma pühendumust keskkonnasõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse suunas enda toodetud riidekaupade tagasiostu näol. Igalt tagastatud toote eest ostukrediit.

Pärast eelmise aasta edukat katset rõivaste tagasiostu näol laiendab Safal KIDS nüüd oma rohelist mõtteviisi ja jätkusuutlikku ärimudelit veelgi, võttes vastu kõik oma brändi riided, mis on seisma jäänud või ei leia enam kasutust, hoolimata nende olukorrast.

“Kui eelmisel aastal võtsime vastu vaid puhtaid ja terveid riideid, siis sel aastal võtame vastu absoluutselt kõik Safali tooted, hoolimata nende kulumisastmest. Meie eesmärk on muuta rõivaste ringlusesse saatmine lihtsamast lihtsamaks,” ütles Safal KIDSi juht, Lenne-Ann Orusalu. “Oleme teadlikud, kui palju lasteriided kipub aja jooksul kogunema ja seisma jääma. Tagasiostukampaania annab klientidele võimaluse teenida ostukrediiti, toetades samal ajal keskkonnasõbralikku lähenemist.”

Safal KIDSi „Too tagasi!“ kampaania on suunatud mitte ainult klientidele, vaid ka keskkonna heaolule. “Keskkonnaküsimused on meie jaoks südameasjaks,” lisas Orusalu. “Oleme pühendunud jätkusuutlikkusele ning soovime anda oma panuse ületootmise ja -tarbimise vähendamisse. Oma brändi rõivaste tagasiostuga loome võimaluse anda neile uus elu, hoides samal ajal tooteid ringluses ja vähendades tekstiilijäätmeid.”

Mida tagastada

Tagastada saab kõiki Safal KIDS brändi tooteid, olenemata nende seisukorrast – olgu need siis terved või mitte, puhtad või juba elu näinud. Kõik esemed on teretulnud tagasi saatmiseks.

Kuhu tagastada

Tooteid on võimalik tagastada pakiautomaadi kaudu – tellides tagastuskood aadressilt tere@safalkids.ee või kirjutades oma tagastussoovist ettevõtte sotsiaalmeedia kontodele Facebooki ja Instagramis. Kokkuleppel on võimalik tooteid tagastada ka Tallinnas asuvasse stuudiopoodi aadressil Kalda 7c (helistada 52 42 181).
Pakile markeerida tagastatavate toodete loetelu.
„Too tagasi!“ kampaania kestab kuni 30. aprillini 2024.

Safal KIDS jätkab oma pühendumust keskkonnasõbralikele lahendustele ja jätkusuutlikkusele ning otsib pidevalt innovaatilisi meetodeid, et aidata kaasa rohelisema tuleviku loomisele. Oleme uhked selle üle, et saame teha koostööd oma klientide ja kogukonnaga, et edendada jätkusuutlikku eluviisi ja vähendada keskkonnajalajälge.