Safal KIDS blog

Safal KIDS sünnilugu

Tere tulemast lugema meie esimest blogipostitust!

Mina olen Lenne-Ann Orusalu ja olen Safal KIDSi looja.

Mind on põhikoolist saati huvitanud just rõivad, kangad ja õmblemine ning olen osalenud Supernoova finaalis ja paljudel teistel moeshowdel. Olen lõpetanud Haapsalu Kutsehariduskeskuse tekstiilitöö eriala ning lisaks on mul fotograafia taust Tartu Kõrgemast Kunstikoolist.

Mitmed kudumise ning õmblemisega seotud kursused on aidanud mul mõista toote valmistamise ja kvaliteedi olulisust. Sain praktiseerida ka Mare Kelpmani juures, kelle väärtused ühtivad minu omadega – toote kvaliteet, kauakestva materjalid, väike-seeriad ja kohalike valmistajate kasutamine.

2013 aastal alustasin Safal Fashioniga, mille põhitoodeteks olid õmmeldud ja kootud rõngassallid. Mõned aastad hiljem sain esmakordselt emaks ja sain alustada oma kauaaegse unistuse täide viimisega – luua beebirõivaste kollektsioon.

Minu südameasjaks on kõige pisemate inimeste riiete mugavus igaks tegevuseks ning kuna mul on endal kaks last, saan ma pidevalt Safal KIDSi riideid nende peal testida, enne kui need teieni jõuavad. Safal KIDS areneb koos minu lastega ja on mõeldud emalt-lapsele, kasvades ja arenedes täpselt nii nagu ka meie suhe ja vajadused siin ilmas.

Safal KIDS lähtub endiselt eesmärgist pakkuda nahasõbralikku Öko-tex kangast ja mugavaid lõikeid ning läbimõeldud disaini. Paljud kangad sobivad nii poisile kui ka tüdrukule ning seeläbi võimaldavad lihtsat taaskasutust peresiseselt.

Mulle meeldib ise asju valmistada ning saan seda teha oma stuudios käsitööseepe, küünlaid ja huulemett valmistades ning kangaid valides ja uusi disaine täiustades.

Tulevikuplaanides on veel luua mitmed-mitmeid uusi kollektsioone ning arendada oma pereettevõtet veelgi.

Aitäh, et toetad kodumaist
Lenne-Ann