Tere!

Olen Lenne-Ann Orusalu, Safal KIDSi looja.

Olen naine, keda on põhikoolist saati huvitanud rõivad, kangad ja õmblemine.
Sellepärast läksin ka Haapsalu Kutsehariduskeskusesse tekstiilitöö eriala õppima.
Hiljem võtsin juurde erinevaid kudumise ja õmblemisega seotud kursusi, kus mõistsin sügavamalt toote valmistamise ja materjali kvaliteedi olulisust.

Praktiseerimine Mare Kelpmani juures on jäänud eriliselt meelde. Tema väärtused – kõrgeim kvaliteet, vastupidavad materjalid, väiksed seeriad ja kohalike meistrite kaasamine – ühtivad ka minu omadega.

Just neile väärtustele toetus ka 2013. a rajatud Safal Fashion, mille põhitoodeteks olid õmmeldud ja kootud rõngassallid. Saades mõni aasta hiljem esmakordselt emaks, alustasin oma kauaaegse unistuse, beebirõivaste kollektsiooni, ellu viimisega. Nii sündis Safal KIDS.

Safal KIDS areneb koos minu lastega. See on mõeldud emalt lapsele, kasvades täpselt nii nagu ka meie suhe ja vajadused siin ilmas.

Mugavad lõiked ja läbimõeldud disain

Minu südameasjaks on kõige pisemate inimeste riiete mugavus. Enne, kui mõni toode tootmisse ja müügile jõuab, testin seda põhjalikult oma laste peal. Tahan olla veendunud, et see on tõesti mugav kasutada nii sulle kui ka lapsele, ükskõik, millega ta parasjagu tegeleb.

Kõik meie tooted on valmistatud nahasõbralikust öko-tex kangast. Paljud disainid sobivad nii poisile kui ka tüdrukule, seega on rõivad peresiseselt lihtsasti taaskasutatavad.

Kui aga Safal KIDSi rõivad teie peres rohkem kasutust ei leia, võid need meile tagasi tuua. Korraldame kord aastas kampaaniat “Too tagasi!“, mille käigus võtame oma toodetud lasterõivad tagasi ja leiame neile uued omanikud.

Kui tunned, et meie sortimendis võiks olla midagi, millest täna puudust tunned, anna mulle sellest julgesti märku. Minu jaoks on uute toodete ja lõigete välja töötamine huvitav ja põnev.

Uute kohtumisteni!
Lenne-Ann

Vaata e-poodi