Safal KIDS blog

Meie kangavalik

Mõtlesime pikalt, et millest siis oma blogis täpsemalt alustada, sest kaalukausil oli palju variante.

Kuid lisaks laste riietele, mugavatele lõigetele ja kodumaisele toodangule, on meil veel südamel üks oluline teema. Selleks on kangas, ehk materjal, ehk tooraine, millest kõik meie lasteriided alguse saavad.

Ühele väiketootjale on äärmiselt oluline, et tema klientide rahulolu oleks kõrge, vastasel juhul ei pruugi ta sinu poodi enam tagasi tulla ning veel kehvemal juhul kandub rahulolematus ka edasi. Selleks oleme teinud palju tööd ning näinud vaeva, et välja selgitada just meie ja meie klientide nõuetele ning kriteeriumitele vastav tootja. Peale mitmeid katsetusi oleme leidnud hästi toreda ja 100% usaldusväärse tootja Hollandist. Jaa – tutvusime ka Eestis pakutavate kangastega, kuid paraku oli üsna ruttu selge, et peame silmapiiril olevaid valikuid laiendama ning täna tagasi vaadates on meil väga hea meel, et seda ka tegime.

Just tänu sellele lükkele, et vaatasime sobivaid kangaid piiri tagant, saame lubada, et meie toodang on 100% orgaanilistest* ja ökotex sertifikaadiga* kangastest. Meie õnneks asuvad Hollandis suurimad orgaaniliste kangaste pakkujaid üle Euroopa ning kõik meie kangad tulevad eetiliselt toimetavatest vabrikutest.
Suure valiku tõttu saame ka oma lasteriietele valida just meile kõige enim meeldivad mustrid. Kusjuures, siiamaani oleme päris hästi valinud – samasugust mustrivalikut ei ole me lähipoodides kohanud. 🤞🏻
Lisaks toredale ja meeldivale mustrile on meie jaoks oluline ka see aspekt, et kõik kangad oleksid maksimaalselt nahasõbralikud. Meie riiete kandjad on äärmiselt hella ja tundliku nahaga pisikesed inimesed – nende jaoks on sobiv vaid parim saadaolev materjal.

Ja muidugi kvaliteedi osas ei ole me järeleandmisi teinud – saame garanteerida tugevat klassi oma riietele. Kõrge kvaliteet tagab selle, et kõik meie poolt valmistatud lasteriided (bodid ja bodikleidid, püksid, pluusid, kleidid ja tuunikad, dressipüksid ja -pluusid) püsivad ilusti vormis ka peale 25ndat pesu, need ei tuhmu ega muutu ka topiliseks. Lisaväärtusena muidugi see, et meie tooted valmivad suure armastuse ja käsitööna, mis tähendab, et peale lugematuid pesukordi püsivad õmblused ikka korrektselt kinni ja tooted ei kipu narmendama (kui just pisikesed põlved terve päev toas ringi ei rallita, siis aitab vaid põlvede lappimine😅).

Igal juhul oleme uhked ja saame käsi südamel öelda, et kõik meie tootmisprotsessid on loomade-, inimeste-, looduse- ja keskkonnasõbralikud 💚 💚 💚

*Orgaaniline ja ökotex sertifikaadiga kangas on pehmem, keskkonnasõbralikum ning väiksema jalajäljega oma kõikides tootmisprotsessides.