Safal KIDS blog

Lastepüksid – miks valida Safal KIDS?

Safal KDS lastepüksid

Safali lastepüksid on disainitud emalt lastele, pidades silmas just mugavust, paindlikkust ja vastupidavust. Need on valmistatud kangastest, mis lasevad lastel hõlpsalt liikuda, mängida, hüpata ja karata. Ning olgem ausad, me kõik teame, milline on vanema rõõm kui laps saab ise riidesse ja tunneb end hästi.

Siin on mõned põhjused, miks Safal KIDS lastepüksid on väärt soetamist ja kandmist.

Mugavus
Lastepüksid on valmistatud pehmest, liikuvast ja hingavast kangast, mis on naha vastu hellad, ei tekita ärritus ega kihelust.
Lapsed on tihti õrnema nahaga kui täiskasvanud ning seetõttu on nad ka tundlikumad erinevate materjalide vastu. Kasutame kangaid, mis on leebed, keskkonnasõbralikud ning väiksema jalajäljega kõikides tootmisprotsessides.

 

Paindlikkus
Lastepüksid on loodud aktiivset mängimist silmas pidades. Need on tavapärasest nõtkemad, mis muudab need ideaalseks jooksmiseks, hüppamiseks ja mängimiseks, ilma et lapsed tunneksid end kitsalt, jäigalt või ebamugavalt. Ka õmblused on venivad ja liiguvad kangaga kaasa, see tähendab, et laps saab teha täpselt selliseid mürakaru liigutusi nagu tal pähe tulevad.
See muudab Safal KIDS püksipaari suurepäraseks valikuks kõigile lastele ja nende vanematele, kes hindavad mugavust ja liikuvust.

 

Vastupidavus
Püksid on valmistatud vastupidavatest kangastest ning ka õmblused püsivad korrektselt kinni ega kipu narmendama. Me teame, kui tihti tuleb väikelaste riideid pesta ning seetõttu oleme arvestanud kangaste valikul ka tugevusega. Püksid on mõeldud sagedasteks pesudeks, muutes need praktiliseks valikuks vanematele, kes soovivad hoida oma laste riided puhtad ja uueväärsed.
Tihti saab meie riideid edasi anda ka pere järgmistele lastele või sõpradele, sest kangakvaliteedis pole me järeleandmisi teinud.

 

Mitmekülgsus
Safal KIDS püksid on mitme erineva lõike ja stiiliga-  alustades vabaaja dressipükstest, retuusidest, lühikestest pükstest, lõpetades erinevate beebi- ja haarempükstega. Kõik need lõiked oleme korduvalt katsetanud oma endi laste peal, et muuta need just sobilikuks väikestele kandjatele.
Meie valik sobib kõigile, kes otsivad pükse, mida saab olenevalt olukorrast kanda nii kodus, õues, lasteaias kui ka kohvikus.

 

Tasuvus
Lastepükse on kogu aeg vähe või puudu, sest kasvamine käib kiiremini kui lapsevanem väljapuhata.
Selle tarbeks oleme lisanud paljudele pükstele sääre alla sooniku, mille üles-alla keeramisega saab muuta püksipaari vastavalt pikemaks või lühemaks.
See on kaval trikk, mis on nii keskkonna- kui ka rahakotisõbralik, muutes ostetud püksipaari koheselt topelt-suurusesse. Nii saavad vanemad, kes peavad ostma oma kasvavatele võsukestele mitu paari pükse, kohe kaks püksisuurust ühe hoobiga.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Safal KIDS lastepüksid on suurepärane valik kõigile, kes otsivad kandmiseks mugavat, paindlikku, vastupidavat, mitmekülgset ja kuluefektiivset püksipaari.